Sdílet na Facebooku

Poloostrov Istrie – Chorvatsko

Vítejte na stránkách věnovaných Chorvatsku a především jedné z jeho nejkrásnějších částí – Poloostrově Istrie. Toto slunné „království“ na pobřeží azurového Jaderské moře k sobě každý rok láká více a více návštěvníků nejenom od nás. Není se čemu divit, protože Istrie má opravdu co nabídnout. Od nádherné přírody (zejména pláží 🙂 ), přívětivých lidí se zajímavou starobylou kulturou, až po perfektní turisté zázemí v podobě nadstandardního až luxusního ubytování. Stačí jedna krátká návštěva a věříme, že tento kraj si zamilujete navždy, stejně tak jako my.

Právě proto vznikl tento web, aby vás informoval, a vy jste zde jednoduše našli spoustu zajímavostí a užitečných informací o Poloostrově Istrie. Chtěli bychom vás obeznámit nejenom s turistickými lákadly jako plážemi, plážovými promenádami, zábavními centry a aquaparky, ale i s kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií sahajících až do antiky nebo výbornou místní kuchyní a pitím. Zároveň zde naleznete i praktické informace týkající se dopravy, dostupnosti služeb nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento nádherný kraj Chorvatka navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou virtuální návštěvu tohoto webu o poloostrově Istrie, ale následně i tu skutečnou.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.